Múzeum csütörtök

2018-02-13

Múzeum Csütörtök – Minden hónap 4. csütörtökén ingyenes tárlatvezetés az Óbudai Múzeum „Egy város három arca” című állandó kiállításában. Egy-egy program maximális létszáma 10 fő, regisztráció szükséges.

Regisztráció: programok@obudaimuzeum.hu email címen.

IDŐPONTOK:

*Február 22. 11.00

*Március 22. 11.00

*Április 26. 11.00

*Május 24. 11.00

Budapest Art Week az Óbudai Múzeumban

2017-03-13

A Budapest Art Week egy 2016-ban útjára indított programsorozat, amely új lendületet, iránytűt kíván adni a képzőművészet kedvelőinek, esszenciális kiegészítőjeként a Budapesti Tavaszi Fesztivál klasszikus művészeti programsorozatának. Lehetőséget kínál a bőséges képzőművészeti eseményekben való konkrét eligazodásra. Több mint 60 olyan művészeti eseményt hangol össze, köztük az Óbudai Múzeum programjait, egy hétben, amelyek együtt feltérképezik a képzőművészet aktuális, jelentős, pezsgő helyszíneit.  A Budapest Art Week szélesebb kommunikációs terepen, egy ismert fesztivál keretein belül és új módokon vállalja fel a közönséggel való kapcsolatfelvételt azáltal, hogy egy minőségi válogatást kínál, fókuszál, megkönnyíti az orientációt.

Várjuk szeretettel az érdeklődőket!

Családi felfedező hátizsák

2015-10-23

Városfelfedező hátizsákunk önállóan használható, közös családi játék! Rejtvényes versikék vezetnek állomásról állomásra az Óbudai Múzeumban, majd onnét kilépve a Fő tér környékén, az állomásokon pedig izgalmas feladatok várják a gyerekeket. A hátizsák letét ellenében ingyenesen bérelhető.