LÁTOGATÁSI REND

2021-11-01

Kedves Látogatóink!

2021. november 20-tól az Óbudai Múzeum látogatása során az alábbi szabályokat kérjük betartani:

- 6 éves kor felett orrot és szájat eltakaró maszk viselése kötelező.

Programjainkon (tárlatvezetések, előadások, séták) védettségi igazolvány vagy az EESZT mobilalkalmazás, valamint személyi igazolvány együttes felmutatásával lehet részt venni. A belépési jogosultság ellenőrzése a recepción történik, amely során a múzeum személyes adatokat nem rögzít.

- Kiállításaink egyéni látogatás keretében védettségi igazolvány nélkül is megtekinthetők.

- Látogatás során javasoljuk a 1,5 m biztonságos távolság betartását. A múzeum bejáratánál és az intézmény több pontján elérhetők kézfertőtlenítők, kérjük, használják ezeket belépéskor és a látogatás során.

Köszönjük együttműködésüket, szeretettel várjuk Önöket kiállításainkon, programjainkon!