EMLÉKRABLÓK NYOMÁBAN ÓBUDÁN

2021-05-08

Az Emlékrablókat Felderítő Nyomozóiroda a segítségedet kéri. De mi ez a szervezet és kik azok az emlékrablók?

Mobiltelefonos nyomozós játékra hívjuk a kalandra vágyókat! Az önállóan játszható szabadtéri játék kiindulópontja az Óbudai Múzeum bejárata, helyszíne pedig a Fő tér. A résztvevők a Fő tér környékén állomásról-állomásra kalandozva keresik a nyomokat, amelyek elvezetnek az emlékrablók széfjének kódjához és mindeközben nevezetes épületekkel, történetekkel ismerkednek.

A széf kódjának megtalálásáért járó, névre szóló „Ügynökigazolvány” a recepción vehető át a múzeum nyitvatartási ideje alatt.

Amire szükséged lesz:

-        saját mobiltelefon internetkapocsolattal

-        papír és íróeszköz

Egy-két tudnivaló:

-        A játék ingyenes

-        Időtartama: kb. 120 perc

-        A játék a Genial.ly felületén készült. A program nem a múzeum tulajdona, üzemeltetése a fejlesztő feladata.

-        A betöltött játék jobb alsó sarkában megjelenő három pontnál lehet beállítani a teljes képernyős nézetet

A játékok a következő linken keresztül érhetőek el:

Észrevételeiteket, javaslataitokat szívesen fogadjuk: szundi.anett@obudaimuzeum.hu

Élményteli játékot kívánunk, szeretettel várunk kiállításainkon is!