Szüreti felfedezés

2020-07-13

Szüreti foglalkozásunk a szőlőművelés, a borkészítés és a kádármesterség rejtelmeibe vezeti be a gyerekeket játékos, interaktív módon. Alkotó tevékenységként egyedi könyvjelzőt és ujjnyomtatással szőlőlugast készítünk.

Helyszín: Óbuda – Egy város három arca c. kiállítás

A foglalkozáson 15 főt tudunk fogadni. Ebben az esetben a foglalkozás menete a következő: 30 perc foglalkozás a kiállításban + 30 perc kézműves alkotómunka.

Ha 15 fő fölött érkeznének, akkor csoportbontásban dolgozunk. Ebben az esetben a csapat egyik fele a múzeumpedagógussal tart a foglalkozáson, a másik fele pedig önállóan tudja megtekinteni a "Játék a városban" című állandó kiállításunkat, majd a két csapat cserél. A foglalkozás menete a következő: csoportonként 30 perc foglalkozás a kiállításban. Kézműves alkotómunkát 15 fős létszám felett nem tudunk biztosítani.

Jelentkezés:

Szundi Anett, múzeumpedagógus