Színek – formák (Bán-Lazetzky - Egy óbudai művészcsalád)

2020-07-13

„Bán – Lazetzky – Egy óbudai művészcsalád” című időszaki kiállításunk falikárpitjain keresztül beszélgetünk a színekről, formákról. Ehhez segítségül hívjuk a zenét, érzéseinket, aktuális hangulatunkat. A program végén tartott kézműves foglalkozás során zenére szabadon rajzolunk formákat, majd megnézzük, az elsőre kuszának tűnő halmazban milyen alakzatok is bújtak meg.

Helyszín: Bán-Lazetzky-Egy óbudai művészcsalád c.  időszaki kiállítás

A foglalkozáson 15 főt tudunk fogadni. Ebben az esetben a foglalkozás menete a következő: 40 perc foglalkozás a kiállításban + 40 perc kézműves alkotómunka.

Ha 15 fő fölött érkeznének, akkor csoportbontásban dolgozunk. Ebben az esetben a csapat egyik fele a múzeumpedagógussal tart a foglalkozáson, a másik fele pedig önállóan tudja megtekinteni az „Óbuda - egy város három arca" vagy a "Játék a városban" című állandó kiállításainkat, majd a két csapat cserél. A foglalkozás menete a következő: csoportonként 40 perc foglalkozás a kiállításban. Kézműves alkotómunkát 15 fős létszám felett nem tudunk biztosítani.

Jelentkezés:

Szundi Anett, múzeumpedagógus