Játékok karácsonya

2020-07-13

Miket sütünk-főzünk karácsonykor? Milyen eszközöket használtak régen egy karácsonyi vacsora elkészítéséhez? Milyen díszeket akasztottak a fákra? Milyen ajándékokat kaptak szüleink és nagyszüleink? A Játék a városban című kiállításban többek között ezekre a kérdésekre keressük a választ!

Ajánlott korosztály: Óvodásoktól 5. osztályig

A foglalkozáson 15 főt tudunk fogadni. Ebben az esetben a foglalkozás menete a következő: 30 perc foglalkozás a játékkiállításban + 30 perc kézműves alkotómunka.

Ha 15 fő fölött érkeznének, akkor csoportbontásban dolgozunk. Ebben az esetben a csapat egyik fele a múzeumpedagógussal tart a foglalkozáson, a másik fele pedig önállóan tudja megtekinteni az „Óbuda - egy város három arca" című állandó kiállítást, majd a két csapat cserél. A foglalkozás menete a következő: csoportonként 30 perc foglalkozás a kiállításban. Kézműves alkotómunkát 15 fős létszám felett nem tudunk biztosítani.

Jelentkezés:

Szundi Anett, múzeumpedagógus