Aranytüskéjű sün kalandjai

2020-07-13

Ismerjétek meg Varázserdő lakóit és segítsünk hazajutni az elkóborolt Aranytüskéjű Sünnek! Hangok, tapintásos- és mozgásos játékok segítségével körbejárjuk a kiállítást, miközben a „szúrós gombóc” nyomait követjük.

Helyszín: Játék a városban c. kiállítás

A foglalkozáson 15 főt tudunk fogadni. Ebben az esetben a foglalkozás menete a következő: 30 perc foglalkozás a játékkiállításban + 30 perc kézműves alkotómunka.

Ha 15 fő fölött érkeznének, akkor csoportbontásban dolgozunk. Ebben az esetben a csapat egyik fele a múzeumpedagógussal tart a foglalkozáson, a másik fele pedig önállóan tudja megtekinteni az „Óbuda - egy város három arca" című állandó kiállítást, majd a két csapat cserél. A foglalkozás menete a következő: csoportonként 30 perc foglalkozás a kiállításban. Kézműves alkotómunkát 15 fős létszám felett nem tudunk biztosítani.

Jelentkezés:

Szundi Anett, múzeumpedagógus