Idegenvezetők világnapja az Óbudai Múzeummal

február 22-25.

2018-02-13

Idegenvezetők világnapja alkalmából ingyenes programokra várjuk az érdeklődőket. A részvételhez sikeres regisztráció szükséges. Regisztráció: programok@obudaimuzeum.hu email címen. További információk a múzeum honlapján és Facebook oldalán.
IDŐPONTOK:
*Február 22. 15.00
Óbuda eltűnt utcái – tematikus történeti séta bel-Óbudán. A séta nagyjából 90 perces. (max 20 fő)
*Február 23. 11.00 óra
A fikciótól a valóságig – ingyenes kurátori tárlatvezetés az Óbudai Múzeum időszaki kiállításában. (max 15 fő)
*Február 25. 10.30 „a Goldberger…” tárlatvezetés a Goldberger Textilipari Gyűjteményben
Idegenvezetők világnapja alkalmából ingyenes tárlatvezetésre várjuk az érdeklődőket. AA programhoz előzetes regisztráció szükséges. Visszaigazolt, sikeres regisztrációval rendelkező látogatók részvétele lehetséges a programon, Regisztráció: programok@obudaimuzeum.hu