„Játék a városban”

BETELT az Óbudai Múzeum nyári tábora!

2016-05-13

Az Óbudai Múzeum idén is megrendezi eddig nagysikerű helytörténeti táborát, mely megújult tematikával, idén a játékokat állítja középpontba, hiszen múzeumunk új állandó tárlatot nyit június 21-én. Új kiállításunkban a polgári játékkultúrát mutatjuk be a 19. század végétől az 1980-as évekig bezárólag.
A táborban idén is nagy szerepe lesz az alkotómunkának, hiszen minden nap az adott témához kapcsolódó kézműves foglalkozásokat tartunk, vagyis idén saját készítésű játékokat készítünk.
Ügyelet: 8-16.30 h
Foglalkozások: 9-15 h

A tábor ára: 13000 Ft/fő/5 nap (Testvéreknek 12.000 Ft/fő), amely tartalmazza a napi egyszeri meleg étkezést is.
Tábor díjának befizetése: a tábor első napjának reggelén készpénzben történik.
Helye: Óbudai Múzeum – 1033 Fő tér 1. Bejárat a Szentlélek tér felől.
A tábor kezdetekor hozni kell: szülői nyilatkozat vagy orvosi igazolás (egészséges, közösségbe mehet).
A tábor maximális létszáma: 15 fő.
További információ és jelentkezés Diamant Lívia múzeumpedagógusnál.
Tel.:+36 1-250-1020
E-mail: diamant.livia@obudaimuzeum.hu

Tábor ideje: június 27. - július 1.