Kiállításbúcsúztató - Szakrális textilek a zsidó vallásban

2014-10-30

Az Óbudai Múzeum immár hagyománnyá vált, csütörtök esténként megrendezésre kerülő Macskaköves esték rendezvénysorozatának következő alkalmán, 2014. október 30-án, csütörtökön 18 órától búcsúzik a nagyközönségtől az OFEN JÁSÁN – ÓBUDA ZSIDÓSÁGÁNAK TÖRTÉNETE" című időszaki kiállítás. A nagy érdeklődésre számot tartó kiállítást a nyitás óta közel 3000-en látták, illetve vettek részt a kiállításhoz kapcsolódó programokon.

A kiállítás záró rendezvényén a múzeumba látogatók egy különleges előadást hallgathatnak meg. Vendég előadónk Verő Tamás rabbi lesz, előadásának címe: Szakrális textilek a zsidó vallásban.

Az Óbudai Múzeum a kiállítás utolsó rendezvényén ingyenes tárlatvezetéssel és meghosszabbított nyitva tartással várja az érdeklődőket.

A program kiállítási belépőjeggyel látogatható.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!